www.cistaprace.cz - štukování bez uklízení www.kittystar.cz - stelivo pro kočky www.petstar.cz - stelivo pro kočky www.pkz-keramika.cz - keramika

Vítejte na serveru SEDLECKÝ KAOLIN a.s. - specialista na kaolin, bentonit, Kerastuk a stelivo pro kočky

Sedlecký kaolin a. s. se zabývá těžbou a zpracováním kaolinů zejména pro porcelánový průmysl, sanitární keramiku, obkladové materiály, žáruvzdorné směsi, chemický průmysl a má i řadu dalšího použití. Nejznámější značkou v sortimentu kaolinů je Sedlec Ia, který je nedílnou součástí porcelánových hmot v Evropě.

Široký sortiment společnosti Sedlecký kaolin a. s. a jeho dceřiných společností doplňuje těžba a zpracování jílů, přírodních pískovců, výroba kameniny a sanitární keramiky. Mohutně rostoucí je segment stavebních materiálů, např. tekutých štuků značky Kerastuk.

Velmi úspěšná je výroba steliva pro kočky a drobná zvířata, zejména značka Kitty Star.

Aktuality

06.01.2017 - 10:57:00

ÚSPORY ENERGIE – výrobní podnik Sedlecký kaolin

Ve společnosti Sedlecký kaolin a.s. v Božičanech probíhá realizace projektu „ÚSPORY ENERGIE – výrobní podnik Sedlecký kaolin“ registrační číslo: CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0000485, podpořeného z programu Úspory energie, Výzva I., OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektů a optimalizace energetického hospodářství výrobního závodu prostřednictvím opatření, která povedou ke snížení konečných spotřeb energie. 

zpět na úvodní stranu>>

Mapa serveru Napište nám Na úvodní stránku