www.cistaprace.cz - štukování bez uklízení www.kittystar.cz - stelivo pro kočky www.petstar.cz - stelivo pro kočky www.pkz-keramika.cz - keramika

Suché omítky

Zdící malta 5 MPa

Vápenocementová malta s pevností v tlaku minimálně 5 MPa. Zdící malta pro všechny druhy obvyklých zdících prvků, pro nosné stěny, příčky a komínová tělesa. Nehodí se pro skleněné tvárnice, sádrové prvky a pro spárování. Obsahuje písek 0 až 4 mm, vápenný hydrát a cement. Spotřeba při vrstvě 10 mm je 25 kg na 1,6 m2.

Jádrová omítka ruční

Vápenocementová jádrová omítka s pevností v tlaku minimálně 2,5 MPa. Hodí se pro jakékoliv vnitřní a vnější použití, také jako podklad pro štukové omítky nebo keramické obklady. Obsahuje písek 0 až 4 mm, vápenný hydrát a cement. Spotřeba při vrstvě 10 mm je 25 kg na 1,6 m2.

Jemná omítka vnější 1,0 mm

Vápenocementová jemná omítka vrchní ruční pro vnější i vnitřní použití. Jedná se o dokončovací štukovou omítku na minerální jádrové omítky zejména vhodnou pro exteriéry. Obsahuje písek 0 až 1 mm, vápenný hydrát, cement a přísady, zlepšující její zpracovatelnost a užitné vlastnosti. Spotřeba při vrstvě 3 mm je 25 kg na 5,6 m2.

Jemná omítka vnitřní 0,63 mm

Vápenná jemná omítka vrchní ruční. Jedná se o dokončovací štukovou omítku na minerální jádrové omítky pro interiéry. Obsahuje písek 0 až 0,63 mm, vápenný hydrát, cement a přísady, zlepšující její zpracovatelnost a užitné vlastnosti. Spotřeba při vrstvě 3 mm je 25 kg na 6,7 m2.

Brizolit

Klasická tradiční směs pro přípravu malty pro ruční omítání venkovních ploch v provedení škrábáním nebo stříkáním. Obsahuje únanovský bílý písek 0 až 6,3 mm, vápenný hydrát a bílý cement. Díky svému unikátnímu složení je čistě bílý a hodnocený jako nejbělejší brizolit tohoto typu na českém trhu. Spotřeba při vrstvě 15 mm je 25 kg na 1 m2 škrábáním nebo stříkáním při vrstvě 7 mm je spotřeba 25 kg na 4,5 m2.

Všechny nabízené suché maltové směsi naleznete v novém hobby balení 25 kg k usnadnění manipulace a odstranění námahy, na paletách, kryté fólií.

Suché omítkové směsi a malty se vyrábí v závodě Únanov.

Mapa serveru Napište nám Na úvodní stránku